MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stegpall 12376248
nr 1237 6248
Stegpall
höjd: 62 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:33:28
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
6
450 kr